Mavi Serum Markaları Nelerdir?

Luis Bien mavi serum; hazırlanan özel içeriği ile saç dökülmesini önleme ve dökülen saçları yeniden çıkarmaya yönelik olarak üretilmiştir. İçeriğinde yer alan Procapil ve E vitamini ile saç köklerini uyandırdığı gibi, kan akışını hızlandırır, böylelikle saçların oluşum hızını arttırır. Saç derisi ve saça katkı sağlar. Zayıf saçları güçlendirir.
Düzenli kullanımda; mevcut saçlara gür ve canlı bir görünüm kazandırır.

Biohira saç bakım serumu 60 ml; mavi iksir, mavi losyon, saç serumu, saç losyonu, saç çıkaran losyon gibi isimlerle bilinir. 1 aylık kullanımının sonucunda gözle görülür etkileri olacağı iddia edilmektedir. Kullanıcılar tarafından onaylanmıştır. Bitkisel bir içeriğe sahip olup, keratin, atkuyruğu bitkisi ekstraktı, organik beyaz acı bakla ile oluşturulmuştur. Saç diplerinde kan dolaşımını hızlandırmakta ve beslemektedir. Biohira Mavi Su dermatolojik testlerden geçmiştir.

Mavi Serum (Mavi Su) Faydaları Nelerdir?

Saç çıkarma losyonu mavi serum saç kökünün kuvvetlenmesini ve yeniden saç çıkarmasını sağlar. Özel formülü ile dökülmüş saçları yeniden çıkarır ve tüylenme şeklinde görünen tüycükleri saça dönüştürür. Aynı zamanda zayıflamış saçı besler, sağlıklı, güçlü bir şekilde uzatır, canlı ve parlak bir görüntü verir. İçeriğindeki maddelerin etkisi ile UV filtreli etkisi ile saçların dış etmenlere karşı korunmasını sağlar. Saça zarar verebilecek her türlü dış etmeni önler, böylelikle saçların sağlıklı bir şekilde gelişmesine yol açar.

Mavi Su Saç Losyonunun Zararları Nelerdir?

Son zamanlarda piyasaya çıkmış olan losyon olarak da bilinen bu ürün, özellikle içeriğinde barındırdığı bitki özleri sayesinde herhangi bir yan etki göstermemektedir. Düzenli, belirtilen aralıklarla belirlenen miktarlarda, aşırıya kaçmadan kullanıldığı taktirde, saçın kısa sürede canlanmasına fayda vermekte. Saç olmayan kısımlarda tüy çıkarmaya, güçsüz tüylerin bulunduğu kısımlarda ise tüycüklerin saça dönüşmesini sağlamaktadır. Mavi su sayesinde zayıflamış saçlar güçlenmekte ve dökülmeler engellenmektedir.

İnternet ortamında yapılan araştırma, istatistikler göstermektedir ki, aynı serum her insana aynı etkiyi göstermemektedir. Kimi kişilerin saçlarında çok kısa süreler içerisinde başarılı sonuçlar elde edilirken, bir kısım insanlara pek faydası görülmemekte, kalan kişilerde ise az da olsa saç dökülmeleri yaşanmaktadır.