Kaş Serumu Nedir?

Özellikle kadınların en büyük istek ve hayallerinden biri dolgun, düzgün kıvrımlı ve uzun kaşlara sahip olmaktır. Ancak kimi bayanların kaşları istedikleri formda değildir. Bunun için bayanlar bazı yollarla kaşlarını daha dolgun ve şekilli bir hale getirmek istemektedir. Hile olarak da düşünülebilecek kalem sürerek daha dolgun bir görüntü elde edebiliyor.

Kadınların bu arayışları özellikle güzellik sektörüne hâkim firmalar, araştırmacılar, aktar ve eczacıların dikkatini çekmiş olmalı ki, bu konuda özellikle son yıllarda büyük atılımlar yapılarak araştırma ve deneyler gerçekleştirilerek bir takım doğal olan ve doğal olmayan formüller, ilaçlar ve karışımlar geliştirdiler. Piyasada Kaş Uzatan Su, mavi su ve Kaş Serumu olarak da bilinen bu formül tamamen doğal ürün ve maddelerden üretilmektedir. Muhteviyatında herbal complex denilen bitki özleri, e vitamini, hint yağı, susam yağı ve badem yağı gibi parlatıcı, onarıcı ve güçlendirici etkileri olan etmen maddeler vardır.

Tamamen doğal ürünlerden yapılan bu ürünleri yapılan dermatolojik testler sonucunda herhangi bir yan etkisi veya zararı tespit edilmemiştir. Doğal oluşu sebebiyle cilt yapınızla tamamen uyumludur.

Büyük bir atılım niteliğinde olan kaş uzatma suyu, güzellik sektörünün önde gelen uzmanları tarafından kullanılmaktadır. Kullanılmaya başlandığı tarihten itibaren kısa sürede etkisini göstermeye başlayan losyon, kaş köklerini beslediği için daha sağlam, daha dolgun ve daha parlak bir görüntüye kavuşmasını sağlayacaktır.

Kaş Nasıl Gürleşir?

Kaş Serumu pamuklu bir çubuk yordamıyla dıştan içe doğru yedirerek uygulanmaktadır. Kaş ve kirpik uzatmak çok fazla yöntem araştırıldı ve denendi, ancak Kaş Uzatan Su keşfine kadar net ve başarılı bir yöntem bulunamamıştır. Kaş Serumu ne kadar düzenli bir kullanılırsa, etkileri de o derece etkili ve başarılı olacağı alanın uzmanları tarafından bildirilmektedir.

Kaş Çıkarma ve Kalınlaştırma Yöntemleri Nelerdir?

Son yıllarda kalın kaş oldukça tutulan bir güzellik hamlesi olmaya başlamıştır. Seyrek kaşlı kadınlar ise kaşlarını daha kalın göstermek için arayış içine girdiler. Bu moda ile birlikte de güzellik uzmanları ile birlikte araştırmacılar ve firmalar da aynı arayışlara girdiler. Kalem gibi, boya gibi, dövme gibi yöntemler mevcut olsa da, kadınlar doğal yollardan kaşlarını kalınlaştırmanın yollarını aradılar. Bu serum ile tamamen doğal sonuçlar ortaya çıkmaktadır.